Retrofotod

Printer-friendly versionPDF version

Kui oled natuke tüdinud tavalistest 10×15cm paberfotode tellimisest ja sooviksid oma digifotodega vahelduseks midagi põnevamat peale hakata, siis on just Sulle mõeldud retrofotode loomine Photopointi www.fotomeened.ee lehel. Nimelt on lemmikfotosid nüüdsest võimalik välja trükkida ka klassikalise kiirpildikaamera-stiilis üksikfotofotoriba või fotokollaažina.

Klassikaline retrofoto

 

Kiirpildikaamera stiilis retrofotod on lõbus ja moodne alternatiiv digifotode väljatrükiks. Piltidel on sarnaselt polaroid-fotodele valged äärised ning allosas tühi ruum, kuhu saab enda lemmiku fondiga lisada pildiallkirja. Võid sinna kirjutada näiteks oma ülesvõtte kuupäeva, -asukoha või lihtsalt mõne pildiga seostuva mõtte/soovi.

retrofoto

 

Kuidas tellida www.fotomeened.ee keskkonnast mitu retropilti korraga?

 

Kujundama asudes leiad paremalt alt nurgast nupu nimega “Tee koopia”. Kui tahad ühest pildist mitut koopiat, siis tasub Sul retrofoto esmalt valmis luua ning seejärel seda sama nuppu klikata (nii palju kordi kui mitu pilti tahad trükkida).

 

Kui aga soovid ühe tellimusena erinevaid retrofotosid tellida, siis tee tühjast mallist enne fotode paigutamist juba nii palju koopiad, kui palju Sa retrofotosid sa kujundada soovid. Muidugi saad teha ka koopiaid tagantjärgi ja pildi koos tekstiga lihtsalt uuega asendada. 

 

Fotoribad

 

Fotoribad jätavad mulje justkui oleksid pildid fotoboksis tehtud ning välja prinditud. Ribale saad paigutada kas kaks või kolm fotot ning kirjutada juurde ka lühikese teksti. Lisaks sellele saad fotoriba taustakujundust vastavalt maitseelistustele stiliseerida. Fotoribasid saab tellida paaris – ka selle loomisel on silme ees kaks fotoriba korraga, seega saad mugavalt valmistada kas kaks samasugust (nt endale ja sõbrale) või kaks erinevat fotoriba

fotoribad

 

Kollaaž

 

Fotokollaaži abil saad mitu fotot kokku sobitada ning need kõik ühel fotopaberil lasta välja printida. Kollaaž võimaldab ilma vaevata paigutada ühte pildiraami mitu fotot ning neid seeläbi stiilselt esitleda. Kollaaži loomisel saad valida menüüst endale sobiva kavandi (piltide hulga ja paigutuse) ning seejärel sobivad fotod oma kohtadele lohistada. Kollaaži suuruse valikuteks on 21×30 ja 30×45 cm. 

Fotokollaaž

 

Tutvu retrofotode loomisega www.fotomeened.ee lehel »

2024 Photopoint Kõik õigused kaitstud.     Tasuta infotelefon: 800 FOTO / 800 3686        Nordic Digital AS    Registrikood: 10240231    Tööstuse tee 6. Tõrvandi 61715 Eesti     E-mail: info@photopoint.ee